KONST / Litografier / Färglitografier 10335066
*
nr 1033 5066
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografier, 2 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Stockholmsmotiv, bland annat Yttersta tvärgränd, motivet: 35x52
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2016
kl 19:38:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 23:03:38
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gunnar stålbrand litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:25
*
Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
nr 1033 5066
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografier, 2 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Stockholmsmotiv, bland annat Yttersta tvärgränd, motivet: 35x52
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/4 23:03:38 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gunnar Stålbrand
Gunnar StÃ¥lbrand, svensk tecknare och mÃ¥lare född i Stockholm 1925, död 2006 .Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gunnar stålbrand litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:25